foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Baktói Lovas klub Csongrád megye székhelyén, Szeged külvárosi részén található. Tulajdonosa Vörös László, a Gyeposz Technikai bizottságának tagja, díjugrató, pályaépítő és versenybíró. A klubban 4 oktató lovon lovasoktatással, panziós lótartással és szakági versenyekre való felkészítéssel is foglalkozunk. Nyári időszakban sok gyereknek tartalmas nyári időtöltést jelent a klubunk által szervezett napközis tábor, melynek köszönhetően több lovas gyermek is megkedvelte a lovaglást és maradt a lovasklub állandó tagja hobbi vagy sportlovasként.


BAKTÓI Lovasklub
Tel.: +36 70 432 3070
Mail: lucius1@t-online.hu

Rólunk...

Újszentivánon a 2010-es szezon első versenye Csongrád megyében

 

Az ügyességi és ugró versenyeken kívül még díjlovas és futószáras versenyeket is tartottak a díjlovas négyszögben. A  Lovasklub lovasai minden versenyszámban szerepeltek több kevesebb sikerrel. A résztvevők,nem csak Csongrád megyéből,hanem a környező megyékből sőt még Balmazújvárosból is eljöttek versenyezni.

A verseny eredményeit a www.gyereklovasverseny.hu  oldalon lehet megtekinteni .

A képeket pedig az alábbi weboldalon lehet megnézni : http://www.showjumping.hupont.hu/130

A következő verseny 2010.05.29 én lesz gyermek ügyességi és díjlovas kategóriákban,majd másnap 30-án Megyei Díjugratás.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk.jszentivn1

Bejelentkező űrlap

Ki olvas minket

Jelenleg 24 vendég és 0 felhasználó van vonalban.

Copyright © 2015 Baktói Lovasklub