foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Baktói Lovas klub Csongrád megye székhelyén, Szeged külvárosi részén található. Tulajdonosa Vörös László, a Gyeposz Technikai bizottságának tagja, díjugrató, pályaépítő és versenybíró. A klubban 4 oktató lovon lovasoktatással, panziós lótartással és szakági versenyekre való felkészítéssel is foglalkozunk. Nyári időszakban sok gyereknek tartalmas nyári időtöltést jelent a klubunk által szervezett napközis tábor, melynek köszönhetően több lovas gyermek is megkedvelte a lovaglást és maradt a lovasklub állandó tagja hobbi vagy sportlovasként.


BAKTÓI Lovasklub
Tel.: +36 70 432 3070
Mail: lucius1@t-online.hu

Rólunk...

Arwee von den Windmohlens

Arwee von den Windmohlens

arwi
2007-ben született holland sportpóni mén. 2010-ben belovagolták. Nagyon jófejű, tanulékony ló. 2011 ben sikeres ménvizsgát tett és fedeztetési engedélyt kapott. Fejes Katával versenyzik ügyességi, díjlovas és díjugrató versenyszámokban.
Eredmények

 

Bejelentkező űrlap

Ki olvas minket

Jelenleg 16 vendég és 0 felhasználó van vonalban.

Copyright © 2015 Baktói Lovasklub